Artėja VIII-asis Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas 2017 10 10

2017-09-22
Tradicija tapęs Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas šiemet visus kviečia į Birštoną – dar aukštesnė kvalifikacijos kartelė!
Skaityti plačiau
lt en ru

Palangoje – naujas 55 mln. Eur vertės sanatorijų kompleksas

Naujas viešbutis su sveikatinimui skirtomis gydomosiomis, SPA zonomis, baseinu ir teniso kortais išdygs maždaug 2,5 ha teritorijoje buvusios stovyklavietės ties Liepojos plentu ir Vytauto g. sankirta. Viešbučio aukštingumas neviršys 18 m – aukščio, numatyto Palangos miesto bendrajame plane. Planuojama, jog naujasis kompleksas svečius priims jau 2019 m.

„Dokumentacijos parengimas užtruks apie pusantrų metų, dar tiek pat laiko pareikalaus statybos darbai. 2019 m. bus pastatytas visas kompleksas“, – nurodo Giedrius Lesvinčiūnas, „ADG projektai“ direktorius.

Jis pažymi, kad Palanga minėtam kompleksui pasirinkta neatsitiktinai: „Ji turi didžiulį potencialą. Ne mažiau svarbu, planuojant užsienio svečių srautus, yra ir skrydžių geografijos iš Palangos oro uosto plėtra. Mūsų žiniomis, Palanga turi planų, susijusių su tiesioginiais skrydžiais į Vokietiją, Hamburgą, ir tai mums yra didelis privalumas“, – teigia p. Lesvinčiūnas.

Operatorius – Vokietijos sveikatingumo asociacija

Komplekso operatoriumi taps Vokietijos sveikatingumo asociacija, dirbanti su didžiausiomis Vokietijos verslo kompanijomis, turinti sutartis su Vokietijos ligonių kasomis. Tad tikimasi, kad naujame komplekse nemažą dalį svečių sudarys Vokietijos piliečių.

Paskutiniu metu sveikatingumo bei poilsio infrastruktūros plėtrai Palangoje privatūs investuotojai skiria didžiulį dėmesį. VŽ rašė, kad 2018 m. kurorte duris svečiams atvers pirmas Baltijos šalyse „Marriott“ viešbutis, į kurio statybą numatyta investuoti 20 mln. Eur.

Dar vieną gydyklų komplekso statybų projektą šiame kurorte už daugiau nei 50 mln. Eur įgyvendina nekilnojamojo turto UAB „Minera“.

Ponas Lesvinčiūnas sako, kad didelis privačių investuotojų susidomėjimas bei konkurencijos didėjimas negąsdina.

„Palangai bus tik geriau, jei į kurortą ateis keli žinomi vardai. Nuo to užsienio svečių skaičius Palangoje tik augs“, – įsitikinęs „ADG projektai vadovas.

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto meras, pažymi, jog privačios verslininkų investicijos į sveikatinimo paslaugų plėtrą kurortui yra nepaprastai svarbios.

„Įgyvendinti grandiozinai projektai iš esmės pakeis Palangos kurorto veidą o kartu ir ženkliai išplės poilsio Palangoje ne šiltuoju metų sezonu galimybes“, – sako kurorto galva.

 

Plačiau:http://vz.lt/sektoriai/nekilnojamasis-turtas-statyba/2016/06/29/palangoje–naujas-55-mln-eur-vertes-sanatoriju-kompleksas#ixzz4CyYPyfT5

 


←Grįžti atgal

Komentuoti

El. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti: *

*