Artėja VIII-asis Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas 2017 10 10

2017-09-22
Tradicija tapęs Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas šiemet visus kviečia į Birštoną – dar aukštesnė kvalifikacijos kartelė!
Skaityti plačiau
lt en ru

Artėja VIII-asis Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas 2017 10 10

Tradicija tapęs Lietuvos  SPA masažuotojų čempionatas šiemet  visus kviečia į Birštoną –  dar aukštesnė kvalifikacijos kartelė!

Jau įpusėjo registracija į aštuntą kartą rengiamą  Lietuvos SPA masažuotojų čempionatą. Šį kartą jis rengiamas nuostabiame Lietuvos kurorte Birštone, „Eglės“ sanatorijoje.

Nacionalinė SPA asociacija džiaugiamės, kad  šiemet  labai aktyviai registruojasi dalyviai iš visų Lietuvos SPA ir sveikatigumo įmonių.  Čempionato organizatoriai jau dabar matome, kad sulauksime  daugiau nei šimto  renginio stebėtojų iš visos Lietuvos. Todėl  galime daryti išvadą, kad tokių renginių  iš ties reikia, o mūsų užduotis lieka kasmet kelti čempionato kartelę.

Didelio palaikymo šiais metais  sulaukėme ir iš darbdavių, kurie aktyviai skatino ir motyvavo  savo darbuotojus dalyvauti čempionate.  Didelis Ačiū Jiems!

Lietuvos čempionatu siekiame kelti ne tik masažuotojų kvalifikaciją bet ir skatiname naujų, inovatyvių masažo technikų, SPA konceptų atsiradimą, nes profesionalių masažo ir SPA paslaugų poreikis kokybei kasmet auga.

Nenuostabu, kad  kasmet čempionato užduotys taip pat  sudėtingėja. Dalyviai, kaip ir anksčiau, varžysis klasikinio bei SPA autorinio masažo rungtyse, tačiau vertinama bus ne tik atlikimo technika, bet ir kaip tas žinias  gebės integruoti į praktiką pagal kliento poreikį ir norimą  gauti rezultatą. Todėl šiemetinės užduotys rengtos  taip pat imituojant realias situacijas. Čempionate  tarptautinė komisija vertins  įvaldytas masažo technikas, jų kombinacijas bei pritaikymą pagal kliento poreikius. Klasikinio masažo rungtyje dalyviai dirbs su modeliais, kurie nurodys savo specifinius poreikius.

Svarbi konkurso dalis  yra ir testas, kuriuo bus tikrinamos dalyvių anatomijos, kineziologijos SPA filosofijos ir masažo žinios. Organizatorių nuomone, save gerbiantis ir profesionalus masažo specialistas turi ne tik gerai techniškai atlikti masažą, bet profesionalia medicinine  kalba mokėti ir gebėti paaiškinti vyksiančius procesus žmogaus organizme.

Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas, 2017 spalio 10 d., „Eglės“ sanatorijoje, Birštone.

 


←Grįžti atgal

Komentuoti

El. pašto adresas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti: *

*