Palangoje – naujas 55 mln. Eur vertės sanatorijų kompleksas

2016-06-29
Kauno UAB „ADG projektai“ kartu su Vokietijos sveikatingumo asociacija per trejus metus į modernaus viešbučio ir SPA komplekso statybą Palangoje investuos apie 55 mln. Eur.
Skaityti plačiau
lt en ru

Apie mus

NSA veiklą pradėjo vykdyti 2007 m. kovo mėnesį. Naujais įsikūrusi organizacija jau spėjo suorganizuoti pasisekimo specialistų tarpe bei plataus atgarsio žiniasklaidoje sulaukusį Lietuvos masažistų čempionatą bei pateikė projektą Lietuvos Ūkio ministerijai dėl SPA paslaugų apibrėžimo įteisinimo bei SPA rūšių klasifikacijos.

Asociacijos steigimą paskatino SPA temos aktualumas Lietuvos rinkai. Vis labiau besivystanti SPA kryptis sveikatinimo industrijoje Lietuvoje nėra aiškiai apibrėžiama ir suvokiama. Nėra susiformavusių esminių SPA principų.
Nacionalinė SPA asociacija siekia tapti pagrindine organizacija, kurios nuomonė butų vertinama ir kuri stipriai įtakotų SPA rinkos raidą šalyje.
Nacionalinė SPA asociacija atkakliai atstovauja ir gina savo narių interesus (kurie neprieštarauja tarpusavio asociacijos narių susitarimams ir gali teigiamai paveikti SPA rinką Lietuvoje) įvairiose instancijose (tiek verslo, tiek ir valstybinėse).