Artėja VIII-asis Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas 2017 10 10

2017-09-22
Tradicija tapęs Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas šiemet visus kviečia į Birštoną – dar aukštesnė kvalifikacijos kartelė!
Skaityti plačiau
lt en ru
Day SPA
SPA VILNIUS dienos SPA centras, Vilnius

SPA VILNIUS - dienos pertrauka pačiame Vilniaus centre. Subtilios prabangos prieglobstyje palepinkite save maloniais masažais, kūno puoselėjimo ir vandens ritualais. Jūsų pojūčių malonumui siūlome net 126 skirtingas procedūras.

Tradiciniai ir gydomieji masažai. Šie masažai atliekami pagal šimtametės Druskininkų masažo mokyklos technikas. Siūlome itin platų masažų spektrą: gydantį – klasikinį (segmentinį), celiulitą ma-žinantį, atpalaiduojantį – raminantį ir kitus masažus. Masažai teigiamai veikia visas gyvybines funkcijas, ma-žina įtampą, gerina kraujotaką ir audinių mitybą.

Elemis procedūros veidui ir kūnui. Kūno ir veido puoselėjimo procedūros su profesionalia Elemis (Didžioji Britanija) kosmetika, kuria naudojasi ir vertina daugelis pasaulio garsenybių. Šios kosmetikos veiksmingumas įrodytas moksliniais ir klinikiniais tyrimais, siekiant užtikrinti realius kiekvienos procedūros rezultatus. Elemis SPA terapijos metu saugoma oda ir teikiamas didelis dėmesys kūno ir sielos vienovei.

Kūno šveitimo ir masažo procedūros ant šildomo stalo HAMAMO. Ypatingam kūno puoselėjimui siūlome kūno šveitimo ir masažo procedūras ant marmurinio šildomo stalo (Hamamo), kurios derinamos su individualia turkiška pirtimi. Procedūros atliekamos vadovaujantis jau tūkstančius metų egzistuojančiomis, senovinėmis Tolimųjų Rytų masažų technikomis.

Procedūros tik vyrams. Specialios veido ir kūno puoselėjimo procedūros atliekamos su specialiai vyrams sukurta Elemis kosmetika. Nepamirštami SPA ritualai ar kūno masažai padės vyrams užmiršti kasdienius rūpesčius ir suteiks gaivaus žvalumo. SPA ritualai rankoms ir kojoms. Elemis atpalaiduojamieji ritualai rankoms ir kojoms su maloniu masažu atgaivins nuvargusias rankas ir kojas. Mūsų centre galima pasilepinti specialiu SPA manikiūru ir pedikiūru vyrams.

Grožio procedūros. SPA galvos odos ir plaukų procedūros, plaukų slinkimo ar pleiskanų gydymas, subtilus, elegantiškas makiažas atliekamas su natūralia kosmetika. Visa tai – Jūsų gerai savijautai ir nepriekaištingai išvaizdai.

Rezervuoti