Artėja VIII-asis Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas 2017 10 10

2017-09-22
Tradicija tapęs Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas šiemet visus kviečia į Birštoną – dar aukštesnė kvalifikacijos kartelė!
Skaityti plačiau
lt en ru
3* Viešbutis
Jūra
Sveikatos centras Energetikas, Palanga
Galime prisiminti Hipokratą, kuris yra pasakęs, kad „pati gamta gydo“. Šis posakis labai tinka mūsų pajūrio zonai. Jūros vanduo ir oras stiprina sveikatą, jūros augalai puoselėja kūno grožį, o jūros žuvis praturtina mūsų organizmą itin naudingomis maisto medžiagomis, todėl kviečiame visus kuo dažniau pasilepinti jūros teikiamais malonumais!

Viename gražiausių Šventosios upės vingių, prie pat ošiančios Baltijos jūros gelsvų smėlio kopų ( 100 metrų iki jūros) stovi didingas Sveikatos centras „Energetikas“. Mūsų centras apgaubia jaukia atmosfera ir jūros gaiva. Gilios gydymo tradicijos, profesionalus personalas, nuostabi pajūrio gamta, padės jums gerai pailsėti, pastiprinti sveikatą, pamiršti rūpesčius ir maloniai praleisti laiką.

Jums galime pasiūlyti virš 200 įvairaus spektro kambarių ( vienviečių, dviviečių, triviečių, keturviečių, kambarių su vaizdu į jūrą, liukso klasės, bei apartamentų su atskira virtuvėle ar vaizdu į jūrą).

Sveikatos centre „Energetikas“ atliekama daugiau kaip 50 įvairių gydomųjų bei sveikatingumo procedūrų. Siūlomi įvairaus tipo sveikatingumo kompleksai – vaikams, šeimai, savaitgaliui.

Galime pasidžiaugti kartu su Jumis - mūsų įmonė plečia savo veiklą ir nuo 2012 metų vasario mėnesio atidarome naują 3* viešbutį su moderniausiu SPA centru !

Naujasis SPA centras siūlys autentiškas ir terapines kūno priežiūros procedūras, atitinkančias kiekvieno kliento poreikius ir interesus. Centre Jums pasiūlys nuo tradicinių įprastų iki egzotinių kompleksų, rinkinius poroms, vaikams. Švenčiant gimtadienius ar turint individualių poreikių meistrai sudarys šventines, bei individualias programas!

Tikimės, kad kasdieninę rutiną, sunkius darbus ar varginančias problemas pamiršite akimirksniu, o teikiamų paslaugų gausa privers Jus atsipalaiduoti ir paskęsti malonumų jūroje!   

Rezervuoti