Artėja VIII-asis Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas 2017 10 10

2017-09-22
Tradicija tapęs Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas šiemet visus kviečia į Birštoną – dar aukštesnė kvalifikacijos kartelė!
Skaityti plačiau
lt en ru
5* Viešbutis
Wellness SPA
Day SPA
Jūra
Viešbutis "Palanga SPA", Palanga

Stilingas 5 žvaigždučių viešbutis „Palanga Spa“ yra ramioje vietoje, pušyne, tik 200 metrų nuo paplūdimio. Visi viešbučio kambariai yra su balkonais. Viešbutyje yra didelis lauko baseinas. Viešbučio „Palanga Spa“ kambariai apstatyti specialiai viešbučiui sukurtais tikmedžio baldais. Brazilijos riešutmedžio durys ir grindys sukuria ramią ir prabangią atmosferą. Numeriai yra su vaizdais į baseiną ir supantį pušyną. Iš viršutiniuose aukštuose esančių kambarių atsiveria panoraminiai vaizdai į Baltijos jūrą. 

Apsilankius grožio ir sveikatos oazėje nesunku pastebėti subtilų interjerą, puikią įrangos kokybę, harmoningai tarpusavyje derančias spalvas bei visumos vientisumą. Be grožio salono teikiamų kosmetologinių, masažo, manikiūro, pedikiūro, kirpyklos paslaugų, lieknėjimo ir fizinės sveikatos stiprinimo galimybių, SPA centre galima pasimėgauti išskirtinėmis, kiekvienam asmeniškai pritaikytomis procedūromis: relaksacinėmis, anticeliulitinėmis, detoksikuojamomis, kūną lieknanančiomis ir stangrinančiomis. Profesionalūs centro meistrai padės kiekvienam pamiršti kasdieninius rūpesčius ir panardins į tikrą poilsio ir malonumų oazę. Masažas su „Dangaus“, „Egzotiškais medžio“ akmenimis ar „Karališku bambuku“, „Šokoladinė palaima“ – atgaivins Jūsų sielą. Kūno įvyniojimai spalvotu moliu, druskomis ar jūros dumbliais suteiks odai prabangos. Po SPA pedikiūro pasijusite lyg vaikščiotumėte aksomo kilimu, o išpuoselėtos rankos atkreips visų žvilgsnius. 

Mūsų tikslas – pasiūlyti klientui pačią naujausią ir pažangiausią grožio priežiūrą bei garantuoti visišką saugumą ir komfortą. Viešbučio „Palanga“ SPA centre Jūs ne tik mėgausitės poilsio palaima, Jūs stabdysite laiką ir trinsite amžiaus žymę.

 

Rezervuoti