Palangoje – naujas 55 mln. Eur vertės sanatorijų kompleksas

2016-06-29
Kauno UAB „ADG projektai“ kartu su Vokietijos sveikatingumo asociacija per trejus metus į modernaus viešbučio ir SPA komplekso statybą Palangoje investuos apie 55 mln. Eur.
Skaityti plačiau
lt en ru
Wellness SPA
Day SPA
Saulėja SPA, Kaunas

"Saulėja" - tai grožio ir SPA centrų tinklas, kurio esmė - atsipalaidavęs kūnas, grožis ir sielos ramybė. "Saulėja" grožio ir SPA procedūros  atgaivina ir žadina teigiamas emocijas, gerina savijautą ir padeda atkurti jėgas.
"Saulėja SPA" - naujas didžiausias SPA centras Kaune, įsikūręs miesto centre, viešbutyje Park Inn Kaunas, skirtas tiek Kauno miesto gyventojams, ieškantiems platesnio grožio ir SPA paslaugų asortimento, tiek Kauno miesto svečiams, verslo turistams, norintiems viešbučio paslaugas suderinti su SPA patyrimais.
Dabar SPA tapo ypatinga vieta, kur žmonės gali nors trumpam pasprukti nuo kasdieninių rūpesčių, pasimėgauti atgaiva ir poilsiu. "Saulėja SPA" - tai malonių pojūčių kupinas ramybės ir harmonijos uostas, kuris suteiks Jums teigiamų jausmų bei atsipalaidavimo akimirkas, skatins gerą savijautą, gražins ir lepins Jūsų kūną. 
Jūsų patogumui - persirengimo kambariai bei poilsio kambarys, kuriame papildomai po procedūrų galėsite pasimėgauti atgaiva ir ramybe, suteikti sau dar ilgesnių atsipalaidavimo jausmų. 
Pailsėję ir išlaisvinę sunkias mintis, pajusite, kad Jūsų sveikata pagerės, atstatysite savo darbingumą ir grįšite į realų pasaulį su naujomis jėgomis ir mintimis.

Rezervuoti