Artėja VIII-asis Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas 2017 10 10

2017-09-22
Tradicija tapęs Lietuvos SPA masažuotojų čempionatas šiemet visus kviečia į Birštoną – dar aukštesnė kvalifikacijos kartelė!
Skaityti plačiau
lt en ru
4* Viešbutis
Medical SPA
Wellness SPA
Day SPA
Šaltinis
SPA VILNIUS, Druskininkai
SPA VILNIUS – tai: gydomasis ir poilsio SPA centras, įsikūręs seniausiame Lietuvos kurorte – Druskininkuose, siūlantis įvairias SPA ir sveikatinimo procedūras su mineraliniu vandeniu ir gydomuoju purvu; SPA centras, siūlantis daugiau nei 370 gydymo ir sveikatinimo procedūrų bei per 50 skirtingų masažo rūšių; 4* viešbutis; restoranas.

SPA Vilnius SANA – tai 4 žvaigždučių viešbutis, SPA centras ir restoranas po vienu stogu. Įsikūręs pačiame Druskininkų kurorto centre, ramioje vietoje. Šalia centro yra sveikatingumo parkas, Ratnyčėlės upelis bei pėsčiųjų alėja. Teikiamos poilsio, sveikatinimo, profilaktinio gydymo, diagnostikos, maitinimo ir konferencijų organizavimo paslaugos.

Restorane ir SPA bare galėsite mėgautis Europos ir lietuviškos virtuvės patiekalais. Pagal gydytojų rekomendacijas gali būti sudaromas individualus dietinis meniu.

SPA baras su specialiu sveiku SPA meniu. SPA bare galėsite atsikvėpti po procedūrų, pasigrožėti Ratnyčėlės upeliu bei paskanauti SPA Vilnius SANA gydytojo, doc., med. dr. Petro Dagilio pagal originalią receptūrą paruoštų „SPA Vilnius“ vaistingųjų arbatų su mineraliniu vandeniu.

SPA centras su mineralinio vandens procedūromis, gydomuoju purvu, gydomaisiais ir atpalaiduojančiais masažais, 18 m ilgio mineralinio vandens baseino ir pirčių kompleksu, senosiomis Druskininkų kurortologijos gydymo procedūromis ir metodikomis, kūno ir veido puoselėjimo procedūromis su profesionaliomis SPA kosmetikomis ELEMIS, PHYTOMER, VIE COLLECTION, GERNETIC, CHRISTINA, FORLLE‘D, MEDER BEAUTY SCIENCE, FLEURS, EQUAVIE.

SPA centre dirba patyrę gydytojai – psichoterapeutas, dietologas, FMR gydytojas, ginekologas, gastroenterologas, ausų-nosies-gerklės gydytojas, dermatologas, refleksoterapeutas.

Mes gydome: nervinės sistemos, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo, judėjimo ir atramos aparato, virškinimo sistemos sutrikimus ir ginekologinius susirgimus, o taip pat streso, miego ar lėtinio nuovargio sutrikimus.

Gydomojo purvo procedūros. Druskininkų kurorto durpinis purvas yra vienas iš geriausių, naudojamų Europos Sąjungos peloido terapiniuose kurortuose. Po durpinio purvo, mineralinio vandens ir vaistažolių vonių procedūros normalizuojasi įvairios patologiškai pakitusios organizmo funkcijos: gerėja audinių ir organų kraujotaka, jų aprūpinimas maisto medžiagomis ir deguonimi, sumažėja arba net išnyksta uždegiminis procesas, skausmas ir kt.

Nuosavas mineralinio vandens gręžinys yra didžiausias SPA Vilnius SANA turtas. Unikalios sudėties mineraliniai priskiriami vieniems iš geriausių Europos mineralinių vandenų analogų. Pagal naują, originalią mineralinių vandenų gėrimo metodiką SPA Vilnius SANA mineraliniai vandenys gali būti rekomenduojami daugelio virškinimo, endokrininės sistemos, mitybos, medžiagų apykaitos ir urogenitalinės sistemos ligų profilaktikai ir gydymui.Adresas: K. Dineikos g. 1, 66165 Druskininkai

Telefonas užsakymams: Tel. (8 313) 53 811

Tel. (8 313) 51454

Elektroninis paštas užsakymams: info@spa-vilnius.lt

sales@spa-vilnius.lt

Interneto svetainės adresas: www.spa-vilnius.lt

Klientų aptarnavimo kalba/kalbos: LT, RU, EN


Rezervuoti